Často kladené dotazy

Obvykle celý proces trvá 3-6 dní od zadání zakázky po odeslání. Záleží na množství zakázek před Vaší objednávkou. Potřebujete pro někoho dárek rychle? Spěcháte a už včera bylo pozdě? Využijte možnost express výroby a odeslání do 24hod od přijetí objednávky. (POZOR! Nutnost schválení návrhu v co nejkratším termínu!) Stačí v košíku zaškrtnou express výrobu a za chvíli se můžete těšit na Váš balíček.)

Ano! Moc rádi Vám zašleme objednávku i na Slovensko.

Ano! Při objednávce nad 1.000,-Kč nabízíme dopravu ZDARMA!

Bohužel, v tomto případě to není možné. Proč?

Protože nabízíme převážně jen produkty na zakázku. Samotný proces je časově náročný a nákladný a v případě, že si zákazník zakázku nevyzvedne, budeme mít ve skladu velikou spoustu produktů, které si již nikdy, nikdo nekoupí.

Děkujeme za pochopení.

V případě, že chcete svou objednávku zrušit, kontaktujte naši podporu nejpozději do 12 hodin od zadání objednávky a my Vám částku vrátíme. Po uplynutí 12 hodin již pravděpodobně nebude možné objednávku zrušit, protože už na ní budeme pracovat.

Chyba může být na naší straně, ale je i možné, že jste zadal/a svůj e-mail chybně. V tom případě nás kontaktujte, prosím. Dáme vše do pořádku. :-)

V takovém případě nás prosím kontaktujte a my problém bez odkladů vyřešíme nebo Vám vrátíme peníze. Zákazník je u nás totiž na prvním místě.

Je to ojedinělé, ale i na to jsme připraveni. V takovém případě nás prosím kontaktujte a vše společně vyřešíme.

Pokud se nejedná o produkt dělaný na zakázku, má spotřebitel v souladu s § 1829 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží.

Pokud se však jedná se o produkt dělaný na zakázku, u kterého není možné zboží vracet, uděláme maximum pro to, abyste byli spokojení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení