Často kladené dotazy

Obvykle celý proces trvá 3-6 dní od zadání zakázky po odeslání. Záleží na množství zakázek před Vaší objednávkou. Potřebujete pro někoho dárek rychle? Spěcháte a už včera bylo pozdě? Využijte možnost express výroby a odeslání do 24hod od přijetí objednávky. (POZOR! Nutnost schválení návrhu v co nejkratším termínu!) Stačí v košíku zaškrtnou express výrobu a za chvíli se můžete těšit na Váš balíček.)

Ano! Moc rádi Vám zašleme objednávku i na Slovensko.

Ano! Při objednávce nad 1.000,-Kč nabízíme dopravu ZDARMA!

Bohužel, v tomto případě to není možné. Proč?

Protože nabízíme převážně jen produkty na zakázku. Samotný proces je časově náročný a nákladný a v případě, že si zákazník zakázku nevyzvedne, budeme mít ve skladu velikou spoustu produktů, které si již nikdy, nikdo nekoupí.

Děkujeme za pochopení.

V případě, že chcete svou objednávku zrušit, kontaktujte naši podporu nejpozději do 12 hodin od zadání objednávky a my Vám částku vrátíme. Po uplynutí 12 hodin již pravděpodobně nebude možné objednávku zrušit, protože už na ní budeme pracovat.

Chyba může být na naší straně, ale je i možné, že jste zadal/a svůj e-mail chybně. V tom případě nás kontaktujte, prosím. Dáme vše do pořádku. :-)

V takovém případě nás prosím kontaktujte a my problém bez odkladů vyřešíme nebo Vám vrátíme peníze. Zákazník je u nás totiž na prvním místě.

Je to ojedinělé, ale i na to jsme připraveni. V takovém případě nás prosím kontaktujte a vše společně vyřešíme.

Pokud se nejedná o produkt dělaný na zakázku, má spotřebitel v souladu s § 1829 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží.

Pokud se však jedná se o produkt dělaný na zakázku, u kterého není možné zboží vracet, uděláme maximum pro to, abyste byli spokojení.